Antreman.net - Vücut geliştirme ve Fitness Programları

Web Site İsmi : www.antreman.net

Site Başlığı ( Title ) : Antreman.net - Vücut geliştirme ve Fitness Programları

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Kasım 2012

Site Tanıtımı : Antreman.net adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren internet adresine hoşgeldiniz. Site aracılığı ile vücut geliştirme hakkında birbirinden değerli bilgilere ulaşma fırsatı elde edebileceğiniz gibi çok çeşitli fitness programlarına da gözatabileceksiniz.

Site üzerinde 3 çeşit diyet kategorisi yer almaktadır. Bu kategoriler sırasıyla; zayıflama diyetleri, kilo alma diyetleri ve sporcu diyetleri şeklinde sıralanabilir.

Fitness programları bölümü de yine çeşitli alt bölümlere ayrılmıştır. Karın, omuz, kol, sırt, bacak, göğüs geliştirme bölümleri için ayrı ayrı sayfalar sitede bulunabilecektir.

Vücut geliştirme ile alakalı temel ve ileri düzeyde bilgiler site ziyaretçilerine takdim edilmiştir. Ayrıca yağ yakıcılar, güç arttıcılar, protein tozları ve amino asitler gibi besin destekleri üzerine de bilgi verici makaleler siteden okunabilir.

Kısa yoldan vücut geliştirme, yağ yakımını arttıran besinler, kas kaybetmeden yağ yakmanın yolları gibi yazılar ve çok daha fazlası sitede sizleri bekliyor.

Tüm Antreman.net ziyaretçilerine sağlıklı günler diliyoruz.