Diksiyon Kursu | Diksiyon Akademi

[b]Diksiyon Akademi[/b] olarak size diksiyonu anlatmak istiyorum. Güzel ve etkileyici konuşmak, dili etkin bir biçimde kullanmak, sesin yapısını araştırmak konuşma ve hitabet sanatının gerekliliklerini yerine getirmek olarak tanımlanabilir.

[b]Diksiyon dersi[/b] , bir uzman eşliğinde, duyarak, konuşarak ve pratik yaparak düzeltilir. [b]Diksiyon kursu[/b], sesin düzgün bir şekilde kullanılmasını, güzel ve etkili konuşulmasını ve kelimelerin doğru bir şekilde doğru bir ses tonu ile telaffuz edilmesini sağlar.

[b]Diksiyon Kursu[/b], doğru nefes alıp verilmesini, uygun bir ses tonu, vurgu ve üslubun aktarılmasını sağlar. [b]Diksiyon eğitimi[/b] sayesinde, etkili hitabet, konuşma, dinleme, ses, vurgu, ses tonu, artikülasyon, nefes, boğumlama ve iletişim teknikleri uygulanarak akıcı ve üsluba uygun konuşma becerisi kazandırılır.

Diksiyon kursu[b] 30 saatten[/b] oluşur. [b]Diksiyon eğitimi[/b] özel ders fiyatlandırması ve ücretlendirmesi için lütfen eğitim danışmanlarımızla iletişime geçiniz.

[b][b]Diksiyon Eğitimi[/b] derslerine[/b] hafta içi veya hafta sonu gruplarından birine katılarak faydalanabilirsiniz. Firmalara ve Kuruluşlara özel, diksiyon eğitimi teklifleri için iletişim kısımından bize ulaşabilirsiniz.

[b][size=2]Peki Ne Kazanırım ?[/size][/b]
[hr]
[*] Konuşma sırasında yapılan [b]basit yanlışları[/b] ortadan kaldırırsınız.

[*] Uzun ve kısa seslerin yanlış imlası, [b]ünlü ve ünsüz harflerin[/b] yanlış telaffuz edilmesi gibi doğru bilinen yanlışları gidererek, doğru bir konuşma becerisi kazanırsınız.

[*] Fikirleriniz ve duygularınızı,[b] çekinmeden rahat bir şekilde[/b] karşı tarafa iletirsiniz.

[*] Etkili bir konuşma ve sesleniş ile özgüveninizi yükseltirsiniz.

[*][b] Ses tonunuz[/b], doğru zamanda ve yerde etkili bir şekilde kullanma yetisini kazanırsınız.

[*] [b]Artikülasyon [/b]eğitimleri ile varsa artikülasyon bozukluğunu iyileştirirsiniz.

[*] Ses geliştirme taktikleri ve[b] fonetik eğitimler[/b] ile ses bilgisi yeteneklerinizi geliştirirsiniz.

[*] [b]Hitabet [/b]teknikleri ile, hitabet ve güzel konuşma sanatı yeteneklerinizi artırırsınız.

[*] Etkili iletişim teknikleri ile, iletişim, [b]dinleme ve empati[/b] yetenekleri edinirsiniz.

[*] İş görüşmelerinde, sunumda veya bir topluluğa hitap ederken; sesinizi düzgün ve etkili bir biçimde kullanmayı öğrenirsiniz.

[*] Etkili bir diksiyonla,[b] ikna kabiliyetinizi yükselterek [/b]kendinizi insanlara duygu ve düşüncelerinizi daha rahat bir biçimde kabul ettirirsiniz.

[*] Diksiyon Akademi de Diksiyon Kursundan mütevellit,[b] Beden Dili, Etkili iletişim, Dinleme [/b]gibi birçok kursta faaliyet göstermektedir.

http://diksiyonakademi.com/diksiyon-kursu
http://diksiyonakademi.com