Ağustos 2015

Adetaş Yapı | Ses yalıtım malzemeleri

İnternet Sitesinin Adı : Adetasyapi.com

Site Konusu - Site Başlığı : Adetaş Yapı | Ses yalıtım malzemeleri

Sitenin Faaliyetlerine Başlamış olduğu Tarih : Aralık 2009

Firma kuruluş yılı : 2005

Firma ismi : Adetaş Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Fotoğraf Makinesi, Video Kamera, Paraflaş ve fazlası burada - Fototeknoloji.com

Web Site İsmi : Fototeknoloji.com

Site Başlığı : Fotoğraf Makinesi, Video Kamera, Paraflaş ve fazlası burada - Fototeknoloji.com

Sitenin Kayıt Edildiği Tarih : Ağustos 2011

Tek part film izle - Tekparthdfilmizle.net

Site Adı : http://www.tekparthdfilmizle.net

Site Konusu : Tek part film izle - Tekparthdfilmizle.net

Site Açılış Tarihi : Haziran 2014

Site Tanıtım Mesajı : Tekparthdfilmizle.net adı altında yayın hayatını başarıyla sürdüren film izleme sitesine hoşgeldiniz. Site aracılığı ile birbirinden kaliteli filmleri, hd görüntü kalitesinde izleme şansı elde edebilirsiniz.

Sesli ve Kameralı chat sohbet

Seslichat kurulduğu zamandan itibaren kendi içerisinde bir çok sohbet ve chat sistemi ile hizmete geçirilmiştir, Bu sayede çok sayıda yazılı chat sitelerini ve arkadaşlık sitelerini geçerek büyük rekabet yaratmış insanlara, hem sesli, hem yazılı hemde kameralı olarak dünya üzerinde yerli yabancı olmak üzere kadın erkek sohbetçi ve eğlence düşkünü, arkadaş arayan, sevgili bulmak isteyenlere sınırsız, ücretsiz hizmet vermeye başlamıştır, Hızlı erişim ve kolay imkanları sayesinde kullanıcıları kendine rahatlıkla çekerek hem google üzerinde

Online Otobüs Bileti Hakkında

 

Otobüs firmaları aralarında yıllardır ana gelen çekişme ortamına giren otobüs firmalarıda dahil olabilmek adına otobüs biletleri fiyatları belirleyerek belirli zamanlar içerisinde kampanyalar yapılarak satılmaktadır. İller arası karayolu yolculuklarında otobüs firmaları içerisinde isim yapabilmiş olanlar ilk seçenek durumlarını oluşturarak müşteri isteklerine ilk olarak cevap sundukları için kazanabilmişlerdir. Firmalar içerisinde öncelik edinmelerine dair müşteri memnuniyetlerinde sağladıkları tecrübeler sayesinde her geçen gün bünyelerini geliştirebilmişlerdir.