Temmuz 2015

Google Adwors Reklam Yayınlama

 

Google Adwords reklamlarıyla yeni müşterilere ulaşarak ve şirketinizi yükseltmeye imkan sunan İnternet reklamcılığıyla gayelerinize elde edebilirsiniz. Reklam hedeflerinde reklamınızın hangi şekilde görüntüleneceğini seçebilir, tercihinize uygun ödenek bildirerek ve reklamlarınızın nasıl etki göstereceğini ölçebilirsiniz. Farklı olarak günlere dair sabit hale getirebildiğiniz harcamalarınızı istediğiniz zamanda durdurma ihtimali veya yeniden aktif hale getirebilirsiniz. 

 

Animasyon Akademi Animasyon Kursları Başlamıştır.

After Effects Kursu Tanıtım

[url=http://animasyonakademi.com/after-effects-egitimi][b]After Effects Eğitimi[/b][/url] After Effects, Adobe şirketi tarafından geliştirilen; dijital görsel efekt ve hareketli grafikler oluşturulmasını sağlayan bir programdır.

After Effects ile; 2 boyutlu ve 3 boyutlu ortamlarda animasyonlar geliştirilebilir, üretebilir ve özgün grafik animasyonlarI oluşturabilirsiniz.

Sitecore İçerik Yönetim Sistemleri

 

Pazarlama girişimlerinizin mükemmel bir uyum içinde çalışmasını sağlamaktadır. Herhangi bir işletmenin başarısı, ne ile çalışacağını ve gelişeceğini bilmekten geçer. İnternet sayfanızla sosyal medya, e-posta, mobil ve farklı kanal bölümlerinizi birbirlerine karşı analiz edebilir ve müttehit sunma şekillerini kullanabilirsiniz.

 

Sırt Ağrıları

Sırt ağrısı günümüzde sık sık karşılaşılan, yaşam kalitesini, günlük etkinlikleri ciddi şekilde negatif etkileyen bir ağrı türüdür. Çoğunlukla basit ve tedavisi mümkün olan nedenlerden dolayı sırt ağrısı meydana gelir. Bayanlarda daha sık karşılaşılır. Kadınların yaptıkları ev işleri, hamilelik ve emzirme döneminin getirdiği fiziksel yük, sırt ağrısını harekete geçiren faktörlerdir. Sırt ağrısı basit bir hastalık gibi gözükse de bir doktora müracaat etmenizi ve aksatmamanızı gerektirmektedir.

Gelibolu haber ve Tatil Rehberi Sitesi - Habergelibolu.com

Web Site adı : http://www.habergelibolu.com

Site ile ilgili Başlık, Sitenin Faaliyet Alanı, Konusu : Gelibolu haber ve Tatil Rehberi Sitesi - Habergelibolu.com

Sitenin Yayın hayatına başlamış olduğu ay ve yıl : Haziran 2015